על אילנה

אודות

נעים מאוד,

אני אילנה משה

מאמנת אישית ומנטורית עסקית אשר מלווה עסקים ואנשים להתנהלות פיננסית נכונה.

או כמו שלקוח מרוצה קרא לי פעם…

״מרי פופינס של העסקים״

במשך שלוש עשרה שנים עבדתי כחשבת כספים בחברה גדולה, ניהלתי מח' כספים כולל ניהול תזרים מזומנים למנכ"ל. עבדתי מול בנקים, עורכי דין, סוכני ביטוח ורואי חשבון. צברתי נסיון רב בניהול.

במקביל למדתי אימון אישי, ומנטורינג עסקי. השילוב של ניסיון כחשבת כספים וכמאמנת אישית הוביל אותי לרצות לעזור למגוון רב יותר של אנשים הן כפרטיים והן כבעלי עסקים לתכנן את ההתנהלות הפיננסית על מנת להגדיל את ההכנסות ולהפיק יותר רווחים.

מאמנת אישית מוסמכת - בי"ס גומא​

אימון בקבוצות - בי"ס גומא​

מנטורינג עסקי - בי"ס גומא​

התנדבות בעמותת פעמונים​

האני מאמין שלי מסתכם בשתי מילים:

פשוט לנהל

כל דבר בחיים מצריך הנהגה וניהול. היומיום שלך מצריך ניהול אפקטיבי. אתה לא יכול לנהל את הכסף אם אתה לא מנהל את עצמך ביום יום. אם אתה יודע לנהל את עצמך, אתה יכול ללמוד לנהל את הכסף שלך. לנהל את הכסף מוביל לעצמאות כלכלית. אני מאמינה שמי שיודע לנהל את הכסף שלו יכול להגיע למקומות מופלאים. אחרי חמצן ומזון הכסף הוא רכיב קריטי בחיינו ומי שיודע לנהל אותו שולט בחייו ובעתידו, יודע להפיק יותר ממה שיש ויכול לחזות עתיד טוב יותר ומיטיב הרבה יותר.

צריך עזרה?

אני פה בשבילך.

אעזור לך בתחומים הבאים: בניית תזרים מזומנים מותאם ספציפית לעסק שלך, ניהול תזרים מזומנים, תחזית עתידית (כמו תכנית עסקית) וניהול תקציב. התנהלות מול הבנקים. הפרדת ההתנהלות הכספית האישית מהעסקית. יעוץ עסקי בכל תחום וכיצד להגדיל הכנסות. ליווי לרכישת הרגלים אפקטיביים לניהול העסק. אלמד אותך איך לחסוך ולהשקיע כדי להגיע לגיל פרישה עם הון עצמי משלך. אשמח לקבוע איתך פגישה לא מחייבת בנוגע למצב העסק שלך.

קבע פגישת ייעוץ בחינם ⤹